HABERLEŞME, AĞ VE KONTROL SİSTEMLERİ

 

FİKİRLERİN TEKNOLOJİ İLE BULUŞMA NOKTASI!
El kontrol ünitesi

Zorlu çevre koşullarında çalışabilecek (titreşim, şok, yağmur ve toz) ve yüksek sıcaklık dayanımına sahip ve hafiftir. Sistemlerin uzaktan kablolu komuta birimidir.

Jammer Kontrol Birimi, askeri sistemlerin uzaktan kablolu komutasını sağlamak amacıyla üretilmiş bir kullanıcı arayüzüdür. Taşınabilir RF Aktif Köreltme/Karıştırma Sistemi ve Yazılım Tabanlı Karıştırma Sistemi birimlerini kontrol etmek amaçlı tasarlanmıştır. Sistem durumunun sürekli izlenmesi, operatöre sistemi işletmek için gerekli bilgilerin (mod, durum, uyarılar, güç seviyeleri, pil gücü, sıcaklık ve arızalar) sağlanması LCD Ekran aracılığıyla sağlanır.

Jammer Kontrol Birimi, 12 adet ikaz LED’i, 8 adet önceden programlanmış ve 8 adet genel amaçlı olmak üzere 16 tuşlu tuş takımı ve arkadan aydınlatmalı 4×20 karakter LCD ekrandan oluşmaktadır. RS422 üzerinden komuta edeceği sistemle haberleşerek kullanıcının girdiği bilgileri sisteme aktarır ve sistemden gelen ikaz ve uyarı bilgilerini kullanıcıya sesli olarak, yazılı olarak ve/veya LED yardımıyla aktarır.

Pavotek, Türkiye’de yerli imkanlarla ağ cihazı tasarlama ve üretme kabiliyetine sahip sayılı şirketler arasında lider konumundadır.