Pavo Akademi

AMAÇ

Pavo Akademi, Pavotek’in sürekli eğitim ve yetkinlik olgunlaştırma merkezi olarak hizmet vermektedir. Pavotek ve iştiraklerinin eğitim-gelişim ihtiyaçları Pavo Akademi tarafından belirlenmekte, bu ihtiyaçlara cevap verecek eğitim-gelişim programları, içerikleri ve uygulama şekilleri oluşturulmaktadır.

Amaç çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını doğru tespit ederek kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimlerini sağlamak, bu sayede Pavotek standartlarına uygun çalışan yetiştirerek bilişim sektörüne, alanında yetkin, hizmet anlayışı gelişmiş, başarılı çalışanlar kazandırmaktır.

Kapsam

Pavo Akademi olarak ilk çalışmamızı Teknofest 2019’da gerçekleştirdik. Teknofest’te uzmanlarımız tarafından verilen uygulamalı “FPGA Programlamaya Giriş Eğitimi” büyük ilgi gördü ve bize yapılan geri dönüşlerden de anlaşılacağı üzere bu hedef doğrultusunda güzel bir ilk adım oldu. Verilen bu FPGA eğitimi, gösterdi ki Pavo Akademi olarak diğer birimlerimizle de yapacağımız eğitimlere yoğun talep olacaktır. Bu sebeple, Pavo Akademi’nin bu ilk başarısını, YouTube ve sosyal medya gibi mecralar üzerinden daha geniş kitlelere ulaştırarak devam etmesini istiyoruz. Bu kapsamda Pavo Akademi bünyesinde çeşitli teknik eğitim videoları hazırlanmaya devam etmektedir. Videolardaki hedefimiz, hem ilgili eğitim konusunu anlatmak, hem de Pavotek ürünlerini ve kabiliyetlerini tanıtmak olacaktır.

Yöntem
  • Eğitimler, video formatında olup; Pavotek bünyesindeki çeşitli konularda yetkin uzmanlarımız tarafından başta YouTube olmak üzere tüm sosyal medya hesapları üzerinden online olarak verilmektedir.
  • Düzenli olarak eğitim videoları sosyal medya kanallarımızdan yayınlanmaktadır
  • İçerik ekiplerimiz düzenli olarak eğitim içerikleri oluşturmaktadırlar.
  • Eğitim video süreleri, 40 dakikayı geçmeyecek şekilde ayarlanmaktadır
  • Eğitimde kullanılacak materyal ve ürünler, Pavotek’in ürünlerinden oluşmaktadır.
işe giriş EĞİTİMLERİ

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi: İşyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortamı temin etmek, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını azaltmak, çalışanlarımızı hak ve sorumlulukları konusunda bilgilendirmek, onların karşı karşıya bulundukları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gerekli tedbirleri öğretmek ve iş sağlığı ve güvenliği bilinci oluşturarak uygun davranışlar kazandırmaktır.

Oryantasyon Eğitimi: İşe yeni başlayan personellerimizi, şirketimizin süreç işleyişi konusundan bilgilendirmek ve kurumun genel hedeflerini, tarihini, misyonunu, fiziki çevresini ve kurumun kuralları ile altyapı kaynaklarını öğretmek adına verilen bir eğitimdir.

TEKNİK EĞİTİMLER

Network, Linux, IPC, ESD,  FPGA, PMP, C Programlamı, Solidworks, EMI/EMC

ÇALIŞANLARIMIZIN YARATICILIĞINDAN GÜÇ ALIYORUZ.
YILLIK KURUM İÇİ EĞİTİM SÜREMİZ 50 SAATİ AŞMAKTADIR.